Barcelona – Internazionale Milano

[LiveScore watch="172768274"]

Maxim Butkov – Sergey Orlovsky (canlı)

Alexander Likhitsky – Zaur Mamedov (canlı)

Maxim Rubanov – Sergey Rutskiy (canlı)

Denis Stepanov – Ilya Parnivoda (canlı)

Fedor Ambrosimov – Roman Homenko (canlı)

Svetlana Yeghiazaryan – Anna Adamyan (canlı)

Varuzhan Baghdasaryan – Melkon Hovhannisyan (canlı)

Fedor Kuzmin – Evgueni Chtchetinine (canlı)

Dinamo Novosibirsk – Lokomotiv Novosibirsk (canlı)

Shandong – Hubei (canlı)

Victor Vasilyev – Nikolay Banin (canlı)

Hlavackova/Strycova – Klepac/Martinez Sanchez (canlı)

Moscow Oblast U17 – Moscow U17 (canlı)

India – Pakistan (canlı)

Persipura Jayapura – Persija Jakarta (canlı)

Ivan Kozyr – Alexander Sulim (canlı)

Igor Kozhenkov – Nikita Pyshnyh (canlı)

Ruslan Alchimbaev – Evgeny Petrukhin (canlı)

Virtus Acea Roma – Eurobasket Roma (canlı)

Pallacanestro Mantovana – Pallacanestro Piacentina Piacenza (canlı)

Orlandina – Pallacanestro Biella (canlı)

Raja Casablanca – Enyimba International (canlı)

Royal Pari – Aurora (canlı)

West Bromwich Albion – Derby County (canlı)

Preston North End – Brentford (canlı)

Leeds United – Ipswich Town (canlı)

Bristol City – Hull City (canlı)

Bolton Wanderers – Nottingham Forest (canlı)

Philippe Coutinho – Mauro Icardi (canlı)

Neymar – Napoli (canlı)

Mario Gotze – Diego Costa (canlı)

Marco Reus – Antoine Griezmann (canlı)

Luis Suarez – Internazionale Milano (canlı)

Edinson Cavani – Dries Mertens (canlı)

Paris Saint-Germain – Napoli (canlı)

Lokomotiv Moscow – Porto (canlı)

Liverpool – Red Star Belgrade (canlı)

Galatasaray – Schalke 04 (canlı)

Borussia Dortmund – Atletico Madrid (canlı)

Barcelona – Internazionale Milano (canlı)

Maxim Rubanov – Borys Kostuk (canlı)

Yilmaz/Sibel Altinkaya – Mateja Jeger/Sun (canlı)

Magdalena Sikorska/Natalia Bajor – Ma Ruijia/Tingting Gu (canlı)

Rieti – Virtus Cassino (canlı)

Mens Sana Siena – Latina (canlı)

Fortitudo Pallacanestro Bologna – Udinese (canlı)

Derthona – Scafati (canlı)

Cagliari – Treviso (canlı)

Bakery Pyatsenza – Aurora Jesi (canlı)

OpenjobMetis Varese – Porto (canlı)

India – Pakistan (canlı)

Moscow Oblast U17 – Moscow U17 (canlı)

Persipura Jayapura – Persija Jakarta (canlı)

Mario Gotze – Diego Costa (canlı)

Neymar – Napoli (canlı)

Philippe Coutinho – Mauro Icardi (canlı)

Bolton Wanderers – Nottingham Forest (canlı)

Bristol City – Hull City (canlı)

Leeds United – Ipswich Town (canlı)

Preston North End – Brentford (canlı)

West Bromwich Albion – Derby County (canlı)

Royal Pari – Aurora (canlı)

Raja Casablanca – Enyimba International (canlı)

Lokomotiv Moscow – Porto (canlı)

Paris Saint-Germain – Napoli (canlı)

Edinson Cavani – Dries Mertens (canlı)

Luis Suarez – Internazionale Milano (canlı)

Marco Reus – Antoine Griezmann (canlı)

Barcelona – Internazionale Milano (canlı)

Borussia Dortmund – Atletico Madrid (canlı)

Galatasaray – Schalke 04 (canlı)

Liverpool – Red Star Belgrade (canlı)

Asociacion Deportiva Berazategui – Club Atletico Ituzaingo (canlı)

Club Atletico Victoriano Arenas – Club El Porvenir (canlı)

Ayacucho II – EM Deportivo Binacional II (canlı)

Union Comercio – Sport Huancayo (canlı)

Tala’ea El-Gaish – Haras El-Hodood (canlı)

Antigua GFC – Deportivo Iztapa (canlı)

Xelaju – Deportivo San Pedro (canlı)

Vicenza Calcio – Triestina Calcio (canlı)

Kaveh Rezaei – Sofiane Diop (canlı)

Essen-Schonebeck (Women) – Sand (Women) (canlı)

Al-Mesaimeer – Muaither (canlı)

Riga – Ventspils (canlı)

PSV Eindhoven – Tottenham Hotspur (canlı)

Donyell Malen – Heung-Min Son (canlı)

Hirving Lozano – Lucas Moura (canlı)

Luuk de Jong – Harry Kane (canlı)

Kaveh Rezaei – Stevan Jovetic (canlı)

PSV Eindhoven – Harry Kane (canlı)

Wesley Moraes – Aleksandr Golovin (canlı)

Club Brugge – AS Monaco (canlı)

Dynamo Moscow U17 – Spartak Moscow U17 (canlı)

Skalica – Trencin (canlı)

Bayern Munich (Women) – Frankfurt (Women) (canlı)

Elfsborg U19 – Knattspyrnufelag Reykjavíkur U19 (canlı)

P.A.O.K. U19 – AEL Limassol U19 (canlı)

Russia U17 – Estonia U17 (canlı)

Barcelona (Women) – Levante (Women) (canlı)

Krsko – NK Aluminij (canlı)

Orlandina – Pallacanestro Biella (canlı)

Pallacanestro Mantovana – Pallacanestro Piacentina Piacenza (canlı)

Virtus Acea Roma – Eurobasket Roma (canlı)

Derthona – Scafati (canlı)

Fortitudo Pallacanestro Bologna – Udinese (canlı)

Mens Sana Siena – Latina (canlı)

Rieti – Virtus Cassino (canlı)

Cagliari – Treviso (canlı)

OpenjobMetis Varese – Porto (canlı)

Bakery Pyatsenza – Aurora Jesi (canlı)

London Lions – Cheshire Phoenix (canlı)

Banco di Sardegna Sassari – Szolnoki Olaj (canlı)

JDA Dijon Bourgogne – Baloncesto Fuenlabrada (canlı)

Olimpija Ljubljana – Virtus Granarolo Bologna (canlı)

Oostende – Neptunas (canlı)

Villeneuve D’Asco ESB Lille Metropole (Women) – UGMK (Women) (canlı)

Antwerp Giants – Hapoel Jerusalem (canlı)

BBC Bayreuth – Promitheas Patras (canlı)

Royal Castors Braine (Women) – Beretta Famila Schio (Women) (canlı)

S.Oliver – Sakarya Buyuksehir (canlı)

Zorg en Zekerheid Leiden – CSM Oradea (canlı)

Pinar Karsıyaka – Donar Groningen (canlı)

Friburg (Women) – Tarbes Gespe Bigorre (Women) (canlı)

Reyer Venezia Mestre (Women) – Nantes Reze (Women) (canlı)

USK Chromik Zary – Zielona Gora II (canlı)

Svendborg Rabbits – Stevnsgade BBK (canlı)

Flammes Carolo Ardennes (Women) – Uniqa Sopron (Women) (canlı)

TTT Riga (Women) – Dynamo Kursk (Women) (canlı)

Al Najma – Al Muharraq (canlı)

Polkowice (Women) – Tango Bourges (Women) (canlı)

Falco KC Szombathely – Leicester Riders (canlı)

ChemCats Chemnitz (Women) – Saarlouis Royals (Women) (canlı)

Banovici (Women) – ZKK Tresnjevka 2009 (Women) (canlı)

AEK Athens – Brose (canlı)

Young Angels Kosice (Women) – UBI Graz (Women) (canlı)

Brno (Women) – Trutnov (Women) (canlı)

Levicki Patrioti – Inter Bratislava (canlı)

Lucenec – Spisska Nova Ves (canlı)

MBK Baník Handlová – Zilina (canlı)

MBK Komarno – HBK Prievidza (canlı)

Panevezys Lietkabelis – CEZ Nymburk (canlı)

Balkan Botevgrad – Tsmoki-Minsk (canlı)

Cherkassky Mavpy – Bakken Bears (canlı)

CSA Steaua Bucuresti – Sigal Prishtina (canlı)

Istanbul BBSK – Proximus Spirou (canlı)

Pardubice – Avtodor (canlı)

Besiktas – Strasbourg IG (canlı)

Olympiacos (Women) – Fenerbahce (Women) (canlı)

Dnipro – Aris Thessaloniki (canlı)

Ironi Nes-Ziona – Den Bosch (canlı)

Alexander Likhitsky – Zaur Mamedov (canlı)

Maxim Butkov – Sergey Orlovsky (canlı)

Hlavackova/Strycova – Klepac/Martinez Sanchez (canlı)

Victor Vasilyev – Nikolay Banin (canlı)

Fedor Kuzmin – Evgueni Chtchetinine (canlı)

Varuzhan Baghdasaryan – Melkon Hovhannisyan (canlı)

Svetlana Yeghiazaryan – Anna Adamyan (canlı)

Fedor Ambrosimov – Roman Homenko (canlı)

Denis Stepanov – Ilya Parnivoda (canlı)

Maxim Rubanov – Sergey Rutskiy (canlı)

Ruslan Alchimbaev – Evgeny Petrukhin (canlı)

Igor Kozhenkov – Nikita Pyshnyh (canlı)

Ivan Kozyr – Alexander Sulim (canlı)

Yilmaz/Sibel Altinkaya – Mateja Jeger/Sun (canlı)

Maxim Rubanov – Borys Kostuk (canlı)

Magdalena Sikorska/Natalia Bajor – Ma Ruijia/Tingting Gu (canlı)

Tereza Smitkova – Amandine Hesse (canlı)

Nys/O’Mara – Bambridge/Demoliner (canlı)

Brancaccio/Esteve Lobato – Martinez/Fatic (canlı)

Magdalena Sikorska/Natalia Bajor – Gu/Ma (canlı)

Ozge Yilmaz/Sibel Altinkaya – Mateja Jeger/Sun (canlı)

Denis Kolodii – Artem Lisechko (canlı)

Park/Yubin Shin – Marie Migot/Pauline Chasselin (canlı)

Ivan Fedorishin – Andrey Lushchik (canlı)

Valery Romanenko – Sergey Serpokryl (canlı)

Alexander Sulim – Evgeny Kozimyakin (canlı)

Ivan Kozyr – Nikita Pyshnyh (canlı)

Nicole Gibbs – Ann Li (canlı)

Alexander Sulim – Evgeny Kozimyakin (canlı)

Pavel Tarutin – Sergey Medvedev (canlı)

Alexander Zaykun – Sergey Chugay (canlı)

Vadim Tokar – Vitaliy Zharskiy (canlı)

Aleksandr Ermolaev – Sergey Zavinsky (canlı)

Alexander Shapoval – Mikhail Teteruk (canlı)

Majchrzak/Serdarusic – Reid/Smith (canlı)

Louisa Chirico – Beatriz Haddad Maia (canlı)

Moore/Perrin – Anderson/Manasse (canlı)

Ilya Parnivoda – Denis Stepanov (canlı)

Igor Torgachov – Viktor Zyakun (canlı)

Carlos Franco/Miguel Vilchez – Vildan Gadiev/Nikita Artemenko (canlı)

Kakeru Sone/Yuta Tanaka – David Comeliau/Nicolas Degros (canlı)

Simon Arvidsson/Elias Ranefur – Irvin Bertrand/Leo De Nodrest (canlı)

Vasiliy Filatov – Ruslan Alchimbaev (canlı)

Andrey Lushchik – Sergey Chugay (canlı)

Ivan Fedorishin – Alexander Zaykun (canlı)

Sergey Maluk – Viktor Zyakun (canlı)

Roman Derypaska – Nikita Trofimov (canlı)

Ruslan Ivanov – Maxim Nikolenko (canlı)

Sergey Rutskiy – Dmitry Zenyuk (canlı)

Denis Kolodii – Artem Lisechko (canlı)

Kunlun Red Star – Ak Bars Kazan (canlı)

Gaspar Mkhitaryan – Vitaliy Balayan (canlı)

Evgeny Semenov – Grigory Konovalov (canlı)

Admiral Vladivostok – Torpedo Nizhny Novgorod (canlı)

Kunlun Red Star Heilongjiang – Kapitan Stupino (canlı)

Ladya Tolyatti – Omskye Yastreby (canlı)

Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk – Nippon Paper Cranes (canlı)

Raubichi – Dinamo (canlı)

Kunlun Red Star Heilongjiang – Kapitan Stupino

Ladya Tolyatti – Omskye Yastreby

Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk – Nippon Paper Cranes

Raubichi – Dinamo

Kalinin Front – Moscow Kremlevci

Siniye Tigry – Belye Ldiny

Admiral Vladivostok – Torpedo Nizhny Novgorod

Amur Khabarovsk – Neftekhimik

Kalinin Front – Moscow Kremlevci

Siniye Tigry – Belye Ldiny

Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk – Nippon Paper Cranes

Ladya Tolyatti – Omskye Yastreby

Admiral Vladivostok – Torpedo Nizhny Novgorod

Kalinin Front – Proletarians of Hockey

Siniye Tigry – Centrovie Kulturologi

Amur Khabarovsk – Neftekhimik

Krylya Sovetov U18 – Spartak Moscow U18

Belye Ldiny – Centrovie Kulturologi

Moscow Kremlevci – Proletarians of Hockey

Chelyabinsk – Zenit-Izhevsk Maç izle (canlı)

Russia – Turkey Maçını Canlı izle

BBC Earth HD Canlı izle (canlı)

Bein Box Office 1 Canlı izle

Bein Box Office 2 HD Canlı izle

Bein Box Office 3 HD Canlı izle

Chasse Et Peche HD (canlı)

History HD Canlı izle (canlı)

TRT Belgesel HD Canlı izle

S SPORT F1 izle

S Sport izle

CBC Sport izle (canlı)

TJK TV

İdman TV

11.22 Tay TV izle (canlı)

S Sport NBA

TRT Spor İzle

Az TV izle

FB TV izle

GS TV İzle

BJK TV izle

A Spor İzle

Tivibu Spor 2

Barcelona – Internazionale Milano

Arkadaşlarınla Paylaş

Spor Haberleri

A Spor Radyo Canlı Dinle

A Spor Radyo, canlı yayın akışına 2016 tarihinde başlayan yeni ve kaliteli bir canlı maç yayını, maç anlatımı ve spor..

Lig Radyo Canlı Dinle

Lig Radyo canlı dinle, Türkiye ligi başta olmak üzere güncel dünya lig haberlerini de sunan özel canlı lig maçı dinleme..

NTV Spor Radyo Canlı Dinle

NTV Spor Radyo Canlı Dinle, canlı yayın akışında spor haberleri, canlı maç anlatımı, canlı maç yayını ve kesintisiz maç yorumu..

Radyo Bilyoner Canlı Dinle

Radyo Bilyoner canlı dinle, spor dünyasının en fenomeni sloganı ile canlı yayın hayatına başlayan Radyo Bilyoner, 2014 tarihinde ACP Media..

Radyo Fenerbahçe Canlı Dinle

Radyo Fenerbahçe Canlı Dinle, Fenerbahçe radyo kanalı canlı yayın akışında canlı maç anlatımı ve maç yorumlarını dinleyebilirsiniz. Türkiye Süper Lig’de..

Radyo Spor Canlı Dinle

Radyo Spor Canlı Dinle, Radyo Spor FM kanalında Türkiye Süper Lig  ve diğer Lig canlı maç yayın akışını Radyo Spor..

HD Maç İzle

HD Maç İzle, HD maç izlemeyi seviyorsanız doğru adreste bu beklentinizi çok daha hızlı ve keyifli çıkarabilirsiniz. HD maç izlemek..

Canlı Maç Dinle

Canlı maç dinlemeyi seviyorsanız, spor karşılaşmalarını canlı şekilde takip etmekten zevk alıyorsanız dinleyebilirsiniz. Kimi zaman herhangi bir nedenle maçları izleme..