Radyo Bilyoner Canlı Dinle

Radyo Bilyoner Canlı Dinle

Radyo Bilyoner canlı dinle, spor dünyasının en fenomeni sloganı ile canlı yayın hayatına başlayan Radyo Bilyoner, 2014 tarihinde ACP Media tarafından kurulmuştur.

Radyo Bilyoner dinle spor ağırlıklı bir şekilde açılan radyo kanalı, Türkiye’nin renkli ve eğlenceli radyo istasyonudur. İstanbul merkezli olup kaliteli yayın hizmeti sunan Radyo Bilyoner, bütün Türkiye’de yayın hizmeti vermektedir. Canlı yayın programlarının yanı sıra güncel spor haberleri ve daha birçok hizmetleri görebileceğiniz radyo kanalı, yayın akışı dolu olup çok kapsamlı bir yayın sunmaktadır. Birçok spor radyo kanallarına göre farklı yayın anlayışı olup dinleyici kitlesi de birçok radyo kanalına göre fazladır. Ücretsiz bir şekilde istediğiniz yerden dinleyebileceğiniz bir radyo istasyonudur.

Radyo Bilyoner Dinle

Türkiye’nin sevdiği ünlü isimlerin yayın yaptığı Radyo Bilyoner canlı dinle, canlı yayın programları en renkli radyo kanalıdır. Spor haberlerinin yanı sıra müzik dahi sunan spor radyo kanalı, spor magazin, güncel transfer, takımların son durumları ve güncel spor haberlerini yayınlamaktadır. Ertem Şener’in dahi bulunduğu bu radyo istasyonunda, daha birçok ünlü misafirleri konuk etmiş ve sunuculuk yaptırmıştır. Ayrıca Türkiye Süper Lig maçlarını canlı bir şekilde anlatarak, özellikle yollarda radyo dinleyenler için çok önemli bir hizmettir. Dinleyicilerin büyük keyif aldığı Bilyoner radyo canlı yayın kanalı, bazı canlı yayın programlarına dinleyicilerini dahi bağlayarak sohbet edip soru sormalarına müsaade etmektedir. Dinleyicilerine önem vererek günün her saati yayın hizmeti sunmaktadır.

Radyo Bilyoner Nerede Dinlenir?

İlk olarak Marmara Bölgesi’nde yayın sunan Radyo Bilyoner, 101.4 ile yayın hayatına başlamıştır. Daha sonra Türkiye’nin birçok şehrinde de yayın yapmaya başlayan spor radyo kanalı, aynı frekans ile yayın hizmeti vermektedir. Özel canlı yayın programları ile dinleyicilerine keyif verip eğlendirmektedir. Radyo Bilyoner kanalını, mobil cihazlar, bilgisayar ve araçlardaki radyolar ile dinleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

« Önceki konu

Diğer Haberler

HD Maç İzle

HD Maç İzle, HD maç izlemeyi seviyorsanız doğru adreste bu beklentinizi çok daha hızlı ve keyifli çıkarabilirsiniz. HD maç izlemek..

Canlı Maç Dinle

Canlı maç dinlemeyi seviyorsanız, spor karşılaşmalarını canlı şekilde takip etmekten zevk alıyorsanız dinleyebilirsiniz. Kimi zaman herhangi bir nedenle maçları izleme..